شرکت پدیده کیمیا
بگ فیلتر،داست کالکتور،غبارگیر، بک فیلتر

بگ فیلتر

بگ فیلتر شرکت تولیدی پدیده کیمیا به صورت مدولار و پیچ مهره ای طراحی شده است.

شرکت پدیده کیمیا با بیش از 10 سال تجربه در تولید سیستم های فیلتراسیون صنعتی توانسته  دستگاه بگ فیلتر (غبارگیر،داست کالکتور) طراحی تولید کند تا بهترین عملکرد را در صنعت و حفظ محیط زیست داشته باشد.

اجازه بدهید با ویدئو به شما ثابت کنیم،متفاوت هستیم….

تمامی قطعات و لوازم دستگاه بگ فیلتر (غبارگیر،داست کالکتور) در یک مجموعه بصورت تخصص کاملا” مهندسی و با بهتریت کیفیت تولید می شود. 

قطعات بگ فیلتر تولیدی ما از بهترین متریال انتخاب و سپس با دستگاه برش لیزر با دقت برش خورده و آماده منتاژ می شود. بعد از جوشکاری قطعات، با رنگ کوره ای رنگ آمیزی می شود. فیلترهای پارچه ای پلی استر  به وسیله سبد نگهدارنده به صورت عمودی داخل دستگاه نصب می شود. و در داخل هریک واحد فیلتر یک عدد ونتوری المینیومی قرار داده شده است. این دستگاه به وسیله سیستم جت پالس تمیز می شود، و برای سهولت در استفاده یک دستگاه روتاری ولو زیر دستگاه نصب شده،که به بصورت اتوماتیک بگ فیلتر را تخلیه می کند. کنترل بگ فیلتر به وسیله یک کنترلر هوشمند انجام می شود. با نصب این بگ فیلتر، هواي پاک و استاندارد در خروجی دستگاه دارید، و مشکل محیط زیستی شما بر طرف می شود، و از طرفی از نیروی انسانی شما در مقابل الاینده های محیطی محافظت می کند، و محیط کارگاه شما را تمیز نگه مي دارد. اين بگ فیلتر  براي گرد غبار و دود و مواد مشابه طراحي شده است،

پدیده کیمیا،بگ فیلتر،داست کالکتور،غبارگیر، بک فیلتر،padidekimia

این نوع غبارگیر برای صنایعی که آلودگی متمرکزی دارند مناسب است. و به راحتی نصب و راه اندازی می شود.

مانند کوره القایی کوچک ،آسیاب ها، و میکسرها……

ما در شرکت پدیده کیمیا سه مدل از بگ فیلتر های اقتصادی را طراحی و تولید کرده ایم.

شروعی قوی با شرکت پدیده کیمیا

ما و مشتریان با هم شریک هستیم. شراکت در موفقیت در توسعه ورفع آلایندگی ها، پدیده کیمیا با ارائه بهترین خدمات پس از مدت ها تلاش بی وقفه با پشتیبانی سریع در خدمت شما عزیزان خواهد بود. این اعتماد شما بوده که به مسیر ما سرعت بخشیده است. ما در این راه با شما همراه خواهیم بود و سعی می کنیم با بهترین محصولات و بهترین راهنمایی شما را نیز به موفقیتی که در ذهن شماست برسانیم.

پولتان را برای چه چیزی خرج میکنید؟!

ما تجربه کرده ایم ، موفقیت خیلی سخت است.محصول با کیفیت ، پشتیبانی فوق سریع ، دستگاه کارا برای مشتریان خاص تدارک دیده شده است. مشتریان با ما تصمیم خودشان به جمع افراد موفق در خرید پیوسته اند.محصولات ما قیمت زیادی ندارند ، تفاوت خدمات ما خیلی زیادتر از چیزی که تصّور می کنید! محصولات ما شاید با همین نام در سایت های دیگری هم یافت شود ولی شک نکنید هرمحصولی ، محصول با کیفیت و اورجینال پدیده کیمیا نمی شود

خرید را هرگز توصیه نمی کنیم اگر …

مشتریان ما از بزرگترین کمپانی های کشور هستند و ما با تمام توان در کنار آنها ایستاده ایم تا موفقیتی عظیم حاصل شود.خرید دستگاه از شرکت پدیده کیمیا برای شما مناسب نیست!!! اگر به دنبال محصولی بی کیفیت و ارزان قیمت هستید. محصولات ما با عملکرد واقعی هستند.

اجازه بدهید صادق باشیم ، گران تر از سایرین است؟

پول خوب است ولی اگر قرار باشد موقتی بدست بیاید ارزشی ندارد.وقتی محصولی را بی حساب بفروشیم نمی توانیم به مشتریان زیادتر با کیفیت امروز پاسخگو باشیم بنابرین انتخاب ما فروش کمتر به مشتریانی است که دستگاه های عالی نیاز دارند، برای انتخاب بهتر است از دوستان خود در مورد پدیده کیمیا سوال بپرسید! و قبل از خرید بیشتر تحقیق کنید و ویدیو های ما را ببینید.

اضافه کردن نظر

هنوز مطمئن نیستید؟ ما تلفن هم داریم!

مدیرفروش: 09138685585
پیگیری سفارش: 09130134634
فروشگاه آنلاین: 09198804560
تلفن کارخانه: 03142366400
تلفن کارخانه: 03142366401
اصفهان، حد فاصل نجف آباد به تیران، شهرک صنعتی تیران، خیابان چهارم، پلاک 49  کدپستی 8533153487   شرکت پدیده کیمیا سپاهان
padidekimia@gmail.com

Call Now Button