شرکت پدیده کیمیا

کنترلر جت پالس

کنترلر جت پالس بگ فیلتر، دستگاه قابل برنامه ریزی برای کنترل شیر برقی های جت پالس بگ فیلتر،در جهت تمیز کردن کیسه فیلترها می باشد.

کنترلر جت پالس دستگاهی است که برای کنترل فرآیند تمیز کردن فیلترهای جت پالس در بگ فیلتر (داست کالکتور) استفاده می شود. بگ فیلترهای جت پالس از مجموعه ای از فیلترها برای حذف گرد و غبار، کثیفی و سایر ذرات موجود در جریان هوا یا گاز در کاربردهای مختلف استفاده می کنند. فیلتر به صورت دوره‌ای با پالس‌های هوای فشرده تمیز می‌شود که به دفع ذرات انباشته شده روی فیلترها کمک می‌کند. کنترلر جت پالس زمان و فرکانس پالس های هوای فشرده را کنترل می کند تا از تمیز کردن موثر بدون مصرف بیش از حد انرژی اطمینان حاصل کند. همچنین افت فشار در فیلترها را برای تعیین زمان تمیز کردن مورد نیاز کنترل می کند. کنترلر جت پالس معمولاً دارای یک رابط کاربری است که به اپراتورها اجازه می دهد چرخه تمیز کردن را تنظیم کرده و عملکرد سیستم را نظارت کنند. به طور کلی، یک کنترل کننده جت پالس یکی از اجزای حیاتی سیستم فیلتراسیون پالس جت است، زیرا عملکرد بهینه سیستم را تضمین می کند و هزینه های تعمیر و نگهداری را با کاهش سایش و پارگی روی رسانه فیلتر کاهش می دهد.

اجازه بدهید با ویدئو به شما ثابت کنیم،متفاوت هستیم….

آموزش نصب و راه اندازی کنترلر جت پالس بگ فیلتر

کنترلر جت پالس بگ فیلتر
کنترلر جت پالس بگ فیلتر

شرکت پدیده کیمیا دستگاه کنترلر جت پالس(اتوماسیون غبارگیر) را به شرح زیر تولید کرده ایم.

دستگاه کنترلر , ۲ کانال خروجی

دستگاه کنترلر , ۴ کانال خروجی

دستگاه کنترلر , ۶ کانال خروجی

دستگاه کنترلر , ۸ کانال خروجی

دستگاه کنترلر , ۱۰ کانال خروجی

دستگاه کنترلر , ۱۲ کانال خروجی

دستگاه کنترلر , ۱۶ کانال خروجی

دستگاه کنترلر , ۱۸ کانال خروجی

دستگاه کنترلر , ۲۴ کانال خروجی

دستگاه کنترلر , ۳۲ کانال خروجی

دستگاه کنترلر , ۴۰ کانال خروجی

دستگاه کنترلر , ۴۸ کانال خروجی

دستگاه کنترلر , ۵۶ کانال خروجی

دستگاه کنترلر , ۶۴ کانال خروجی

تمامی کنتر لرها برای شیر برقی ها با ولتاژ کاری ۲۴ ، ۱۱۰ و یا ۲۲۰ ولت طراحی و تولید می شود مزایا کنترلر جت پالس پدیده کیمیا نصب آسان، استفاده و بهر برداری آسان،تنظیم آسان بدون نیاز به کامپیوتر و برنامه نویسی،ضمانت ۱۲ ماهه طراحی شده برای محیط های صنعتی با منبع تعذیه جداگانه برای عمر بیشتر دستگاه این کنترلر ها قابلیت نصب روی انواع بگ فیلتر و یاجت فیلتر ها را دارد و به آسانی مورد استفاده قرار می گیرد.

زماني که غبار روي سطح کيسه هاي به حدي مي رسد، که جريان هواي عبوري از سيستم کاهش پيدا مي کند (به اين وضعيت افت فشار گفته مي شود)، سيستم تميز کننده جت پالس فعال مي گردد. در اين سيستم افت فشار  توسط ديفرانسيل پرشر سوئيچ اندازه گيري و کنترل جت پالس فعال مي شود، اين کنترلر جت پالس مي تواند همزمان با فعاليت غبارگير (آنلاين) و يا زماني که دستگاه غبارگير فعاليتي ندارد (آفلاين) کار کند.

اين کنترلر بگ فيلتر در حالت اتوماتيک و دستي قابل برنامه ريزي مي باشد که اپراتور دستگاه به سادگي انتخاب ميکند که تميز کننده درحالت اتوماتيک کار کند و يا دستي.
اين دستگاه  طبق تنظيمات انجام شده مي تواند با يک روال مشخص فرمان لازم را به شير هاي برقي ارسال نمايد و همچنين به منظور بالا رفتن راندمان سيستم ، صرفه جويي در هواي مصرفي و  بالا رفتن عمر کيسه ها اين امکان فراهم شده است که با اتصال سنسور فشار فقط هنگامي که اختلاف فشار به ميزان تعريف شده برسد، سيستم فعالیت خود را آغاز نمايد و پس از تميز شدن کيسه تا فرمان مجدد سنسور فشار جت پالس غير فعال شود.
در حالت اتوماتيک زماني که سيستم جت پالس کار خود را به اتمام رساند، دستگاه غبارگير مجددا فعاليت فيلتراسيون را از سر مي گيرد.
در اين کنترلرجت پالس براي برای حفاظت يک از دستگاه يک فيزوز  تعبيه شده که در صورت خراب شدن شيرها اسيبي به کنترلرجت پالس نرسد.
فرمان به شير هاي برقي با ترانزيستور انجام مي شود. که محدوديتي در تعداد سويچ وجود ندارد.

اضافه کردن نظر

هنوز مطمئن نیستید؟ ما تلفن هم داریم!

مدیرفروش: 09138685585
پیگیری سفارش: 09130134634
فروشگاه آنلاین: 09198804560
تلفن کارخانه: 03142366400
تلفن کارخانه: 03142366401
اصفهان، حد فاصل نجف آباد به تیران، شهرک صنعتی تیران، خیابان چهارم، پلاک 49  کدپستی 8533153487   شرکت پدیده کیمیا سپاهان
padidekimia@gmail.com

Call Now Button