روتاری ولو استاندارد 

روتاری ولو استاندارد شرکت پدیده کیمیا نوعی شیر مکانیکی صنعتی برای انتقال مواد مختلف از جمله غلات، غبار های موجود در دستگاه های فیلترینگ صنعتی، انتقال مواد پودری و… میباشد  که میتوان از آن برای راحت تر کردن انتقال مواد در شرایط معمولی  با کمترین هزینه و بدون استفاده از نیروی انسانی استفاده کرد.

استفاده صحیح از روتاری ولو میتواند بازده کاری را تاحد زیادی تغییر دهد.رواری ولو استاندارد در ابعاد و انداره نسبت به روتاری ولو های سفارشی و همینطور بازده بهتر تفاوت دارد.

روتاری بارریز در بگ فیلتر ها، سیلوها ، مخازن و هاپر مواد مورد استفاده قرار می گیرد. روتاری ولو در پایین مخزن مواد نصب می شود و وظیفه بارریزی و کنترل میزان بار خروجی نسبت به بار ورودی را بر عهده دارد.

روتاری بارریز تجهیزی می باشد که به مواد اجازه عبور از یک تجهیز به تجهیز دیگر با فشار هوای متفاوت را می دهد و مانع از انتقال .فشار بین آن دو می گردد، با استفاده از بارریز می توانیم ،نسبت خروجی آن را تنظیم کرد.

تاری ولو (ایرلاک) تجهیزی می باشد که به مواد اجازه عبور از یک تجهیز به تجهیز دیگر با فشار هوای متفاوت را می دهد و مانع از انتقال .فشار بین آن دو می گردد، با استفاده از بارریز می توانیم ،نسبت خروجی آن را تنظیم کرد.

روتاری ولو استاندارد پدیده کیمیا

تصاویر روتاری ولو استاندارد

روتاری ولو , شیر دوار

«ِ وَ مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجا ِ وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْ‏ءٍ قَدْرا»

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Call Now Button