شرکت پديده کيميا با داشتن خط اتوماتيک توليد کيسه فيلتر پارچه اي، آمادگي اين را دارد که در کوتاه ترين زمان پاسخگوي نياز شما باشد.
انواع پارچه هاي بي بافت جهت جداسازي گرد وغبار و يا دود و ذرات معلق هوا مورد استفاده قرار مي گيرند. اين نوع از الياف با داشتن منافذ و حفره هاي زياد توانايي عبور هوا را دارند که نتيجه آن کاهش چشمگير ميزان غبار عبوري از فيلتر است. عمر بالاتر نسبت به فيلترهاي بافته، مقاومت شيميايي و دمايي بالا اين پارچه ها را به گزينه مناسبي جهت صنايع آلاينده تبديل کرده است. مهمترين ويژگي که مي بايست در انتخاب پارچه فيلتراسيون مد نظر قرار دهيم نوع غبار و دماي هواي عبوري از آن مي باشد.
اين شرکت و با در اختيار داشتن انواع پارچه هاي ايراني، ترک ،چيني و اروپايي از نوع پلي استر و نومکس، بي بافت در دو تيپ (معمولي و ضد آب )براي شرايط کاري مختلف کيسه مناسب را به شما پيشنهاد مي دهد.

براي مشاوره و سفارش انواع کيسه شما مي توانيد با واحد بازرگاني شرکت پديده کيميا تماس بگيريد

برای آشنایی بیشتر با انواع پارچه کیسه فیلتر اینجا کلیک کنید

کيسه فيلتر پلي استر، الياف پلي استر (Polyester)، کيسه هاي فيلتر، پلي استر (polyester)، کيسه ضد آب ،
کيسه نومکس(nomx) ، کيسه نسوز، توليد کيسه بگ فيلتر، خط توليد کيسه بگ فيلتر، فيلتر پارچه اي، پارچه فيلتر،
دوخت فيلتر ، کيسه هاي پلي استر،کيسه بگ فيلتر،کيسه فيلتر آب، کيسه فيلتر ??? گرمي، پارچه فيلتر کيسه اي، فروش فيلتر کيسه اي، خريد کيسه فيلتر، فيلتر پارچه اي، پارچه فيلتراسيون، خريد پارچه فيلتر هوا، پارچه فيلتر پرس، توليد کننده بگ فيلتر، بگ فيلتر نومکس، پديده کيميا ،غبارگير ،غبارگير صنعتي ،غبارگير خشک، فيلتر غبارگير،فيلتر استاندار، بگ فيلتر استاندارد ،کيسه استاندارد، کيسه فيلتر متا آراميد ، کيسه فيلتر P84 ،کيسه فيلتر ها کپليمايد، کيسه فيلتر پلي پروپيلن، کيسه فيلتر کتاني (بافته)، کيسه فيلتر اکريليک، کيسه فيلتر نايلون، کيسه فيلتر فايبر گلاس (بافته)، کيسه فيلتر تفلوني، الياف پلي تترافلوئورواتيلن، کيسه فيلتر پلي فنيلن سولفايد، وَمَن يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا * وَيَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا.

 

دستگاه فيلتراسيون قابل حمل (بگ فيلتر پرتابل )
غبار يا دود و آلودگي محيط توسط فن بکوارد مکيده مي شود به داخل فيلتر.
ذرات معلق در هوا روي سطح خارجي کيسه ها جمع مي شود، و در زمانهاي تنظيم شده سيستم جت پالس دستگاه به صورت اتوماتيک فعال مي شود، و غبار جمع شده و چسبيده به سطح کيسه ها به کف هاپر دستگاه تکانده مي شود.
و در زماني که هاپر دستگاه پر شد، روتاري ولو دستگاه به صورت اتوماتيک روشن مي شود و غبار از خروجي زير دستگاه تخليه مي شود.
اين دستگاه نياز به نصب ندارد، در صورت تغيير وضعيت استقرار ماشين آلات، دستگاه غبارگير را مي‌توان از محلي به محل ديگر انتقال داد.
اين دستگاه توانسته است در آزمونهاي مربوط به آزمايشگاه هاي محيط زيست موفق عمل کند، و تاييده هاي لازم را از آزمايشگاه هاي معتمد محيط زيست دريافت کند.و هواي پاک را به شما هديه کند.
براي راه اندازي اين دستگاه، برق سه فاز و باد با فشار حداقل ? بار نياز مي باشد.
دستگاه غبارگير تعمير و نگهداري کم با دسترسي آسان به اجزاي فيلتر را دارد
مصرف کم انرژي و راه اندازي آسان در فضاي کم و حذف هزينه نصب از مزاياي اين نوع بگ فيلتر مي باشد.
کاربرد معمول اين نوع فيلترعبارت است ، فيلتر گرد و غبار، مواد خشک ،دود ، غبار سند بلاست مواد فلزي و پلاستيکي و مواد شيميايي خشک، ماشينکاري خشک، گرد و غبار فراري، برش ليزري ، برش پلاسما ، گرد و غبار پلاستيکي ، پودر، گرد و غبار لاستيک، گرد و غبار، لحيم کاري و جوشکاري و....

 

الکترو فیلتر( تصفيه کن الکترواستاتيکي آلودگي هوا )

هدف ما از تولید الکترو فیلتر ،فیلتر کردن ذرات بسیار ریز در بعضی از صنایع خاص با دمای بالا و الایندگی بسیار چرب می باشد.

سيستم هاي غبارگير الكترواستاتيك، تجهيزاتي براي جداسازي ذرات از جريان گاز مي باشند که بر اساس اصول الکترواستاتيک ساخته مي‌شود که در اين وسيله به کمک تخليه الکتريکي قطرات ريز مايع و ذرات جامد معلق در يک گاز از آن جدا مي‌شود. در تصفيه کن الکترواستاتيک ، مخلوط گاز و ذرات معلق ، ابتدا از ناحيه‌اي که در آن میدان الکتریکی مثبت قرار دارد عبور داده مي‌شود، تا اين ذرات باردار شوند. غبار باردار جذب صفحه های منفی مي‌شود و با تکان دادن سطح صفحه های منفی ، مي‌توان آن را جمع آوري کرد.

اين سيستم از موثرترين دستگاههاي حذف غبار از گازهاي خروجي فرايندهاي صنعتي مي باشند . "فیلترهای الکترواستاتیک " اغلب برای کنترل محیط زیست و در برخی موارد در پروسه‌های تولید مواد کاربرد دارند. این فیلترها عملا از دو واحد "الکتریک " و "مکانیک " تشکیل شده‌اند. پیشرفت مهندسی فشار قوی و دستیابی به منابع ولتاژ بالا (HV) و استفاده مناسب از قوانین نیروی الکترواستاتیک روز ذرات ، قابلیت جذب آن‌ها را با راندمان 98 درصد فراهم کرده است

شرکت پديده کيميا (سپاهان) بيش از شش سال در طراحي و ساخت فيلتراسيون صنعتي فعال بوده ودراين مدت ضمن ارتقاي دانش فني در طراحي،ساخت ،توليد و خدمات پس از فروش همگام با تکنولوژي روز دنيا با توليد سيستم ها مطابق نياز مشتري پيش رفته است. شما مي توانيد پديده کيميا را به عنوان طراح، سازنده و مشاور خود در زمينه سيستم هاي فيلتراسيون صنعتي (بگ فيلتر، اسکرابر) و فن هاي سانتريفيوژ و روتاري ولو و... انتخاب کنيد. تلاش همکاران ما در پديده کيميا ارائه راهکارهاي نوين مهندسي مطابق با استانداردهاي روز دنيا بوده و سياست راهبردي اين شرکت مبتني بر تخصص گرايي و ارائه خدمات کامل مهندسي شامل طراحي، ساخت، نصب و ارائه مشاورات تکميلي در زمينه قيد شده، مطابق با نياز مشتريان مي باشد. اين شرکت پس از ارتباط مداوم با کارخانه جات آلوده و بررسي مشکلات آلودگي آنها براي محيط زيست و بهداشت محيط و پس از آزمايشات مکرر دستگاه هاي خود،آمادگي لازم را جهت معرفي دستگاهي متناسب باشرايط شما دارد.
هدف ما در اين شرکت کمک به محيط زيست کشور بوده و در طي اين چند سال تحقيقات زيادي براي نو آوري در اين صنعت انجام داده ايم. اميد داريم روزي بزرگترين توليد کننده تجهيزات زيست محيطي کشور و جهان شويم.
برخي از توانمندي هاي پديده کيمياعبارتند از:
بگ فيلتر 32 کيسه
بگ فيلتر 88 کيسه
بگ فيلتر 108 کيسه
بگ فيلتر 144 کيسه
فيلتر سيلو سيمان 7 کيسه
فيلتر سيلو سيمان 10 کيسه
فيلتر سيلو سيمان 19 کيسه
بگ فيلتر پر تابل نيمه صنعتي
بگ فيلتر پرتابل صنعتي
فن سانتريفيوژ 40
فن سانتري?فيوژ 60
فن سانتريفيوژ 70
فن سانتريفيوژ 80
فن سانتريفيوژ 90
فن سانتريفيوژ 100
فن سانتريفيوژ 120
روتاري ولو چدني
روتاري ولو فولادي
اف اس فيلتر
ميز کار سلامت
انواع سيکلون
الکترو فيلتر رستوراني
ازن ژنراتور
فيلتر آبي (واتر اسکرابر)
نازل آب فيلتر
ما تمام تلاش خود را براي جلب رضايت و اعتماد شما مشتري گرامي به کار خواهيم گرفت و هميشه در برابر شما پاسخگو خواهيم بود

شرکت پدیده کیمیا تولید کننده فیلتر سیلو مواد ضد رطوبت مخصوص شهر های ساحلی

در مناطق  مرطوب نفوذ رطوبت هوا به داخل فیلتر و سیلو باعث ایجاد مشکلات زیادی می شود که در این نوع فیلتر به وسیله مکانیزمی  از ورود هوای مرطوب محیط به داخل فیلتر و سیلو جلوگیری می کند.

در زمان انتقال سیمان از کامیون بونکر به سیلوی ذخیره سازی، خارج شدن مواد به صورت گرد و غبار از خروجی بالای سیلو مشکل ساز می شود. این گرد وغبار با پراکنده شدن در فضای اطراف ، آلودگی ایجاد می کند که مقدار قابل ملاحظه ای از مواد اتلاف می شود. دستگاه غبارگیر سیلوی سیمان ( مواد) که صرفاً برای حل این مشکلات طراحی گردیده، گرد و غبار را فیلتر می نماید وبه سیلو بر می گرداند.

فیلتر سیلو چیست؟

یک محفظه گرد استوانه ای، برای نصب روی خروجی بالای سیلوهای مواد طراحی شده است. بدنه فیلتر از فولاد ضد زنگ است که داخل آن فیلترهای پارچه ای مخصوص به صورت عمودی نصب شده است.

فيلتر چگونه تميز مي شود؟

این دستگاه مجهز به سیستم خودکار تمیز کردن به وسیله هوای معکوس (جت پالس) در داخل محفظه دستگاه می باشد. و گرد غبار فیلتر شده را مستقیمابدونه نیاز به دخالت انسان به سیلو بر می گرداند.

در چه صنايعي کار برد دارد؟

این فیلتر در اصل برای سیمان و مواد مشابه طراحی شده است، و می تواند بالای انواع سیلو مواد نصب شود، و برای هر گرد و غبار خشک دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

نصب راه اندازي اين دستگاه :

یکی دیگر از مزیت های این دستگاه نصب آسان است، و در نصب آن نیازی به نصاب حرفه ای سازنده ندارد، و می تواند توسط یک نیروی فنی معمولی در یک زمان کوتاه نصب شود، که هزینه های شما را کاهش می دهد. فلنچی که توسط سازنده آماده شده روی سیلو به سادگی جوش داده می شود. فیلتر به وسیله چند عدد پیچ روی سیلو منتاژ می شود. وبعد از وصل کردن برق تک فاز و باد فشرده دستگاه به صورت اتوماتیک شروع به کار می کند.

سرويس نگهداري دستگاه :

این دستگاه نیازی به سرویس و نگهداری خاص ندارد، و هزینه ای جز تعویض کیسه ها ندارد،طول عمر بالا و تعمیر و نگهداری آسان یکی از مزیت های این دستگاه می باشد. این فیلتر سیلو، برق و باد بسیار کمی مصرف می کند، که استفاده از ان را مقرون به صرفه می کند.

انواع فیلتر سیلو

فیلتر های تولید شده تنوع زیادی در نوع و تعداد پارچه استفاده شده دارند که بسته به ظرفیت سیلو، نوع آب هوا ومحل نصب انتخاب می شود. در نوعی از این فیلتر قابلیت فیلتر کردن همزمان چند سیلو همزمان وجود دارد.

انتخاب ظرفیت فیلتر:

شما در انتخاب فیلتر باید تعداد دفعات پر وخالی شدن سیلو در یک بازه زمانی 24 ساعته را مد نظر بگیرید و هر چقدر که دفعات پر کردن سیلو در روز بیشتر باشد باید فیلتر بزرگتر با حجم پارچه برای فیلتراسیون بیشتر انتخاب کنید.

فیلتر ضد رطوبت :

در مناطق  مرطوب نفوذ رطوبت هوا به داخل فیلتر و سیلو باعث ایجاد مشکلات زیادی می شود که در این نوع فیلتر به وسیله مکانیزمی  از ورود هوای مرطوب محیط به داخل فیلتر و سیلو جلوگیری می شود ونوع پارچه کیسه از نوع آب گریز انتخاب می شود.

عملکرد دستگاه :

این دستگاه از نظر عملکرد و کارایی تا یک سال گارانتی می شود.

این دستگاه تا پنج سال خدمات پس از فروش دارد.

با استفاده از این دستگاه می توان از هدر رفت مواد داخل سیلو جلوگیری کنید ، و مشکلات زیست محیطی خود را رفع کنید، در آزمایش های انجام شده از خروجی این نوع فیلتر ها توسط آزمایشگاه پایش هوای معتمد محیط زیست، مقدار ذرات معلق خروجی برابر ۴۰ میلی گرم بر متر مکعب بوده است که از استاندارد ۱۰۰ میلی گرم بر متر مکعب خیلی پایین تر است وبه راحتی استاندارد های محیط زیست را دریافت کرده است. بطوری که فقط هوای پاک و استاندارد از سیلو خارج می شود.و محوطه کارگاه شما را تمیز نگه می دارد.

انواع این فیلترهابه نام های غبارگیر سیلو ،بگ فیلتر سیلو و فیلتر سیلو و فیلتر صنعتی، فیلتر سیلو اتوماتیک نیز نامیده می شوند

پدیده کیمیا

 

آدرس

اصفهان،شهرستان تیران،شهرک صنعتی تیران، خیابان هشتم، پلاک 165

تلفن: 42366268 -031

ایمیل: padidekimia@gmail.com

تلفن همراه: 09138685585

ساعت کار: شنبه تا پنج شنبه 8 الی 17

منو